Не працює інтернет?

Перелік основних помилок та способи їх вирішення.


Помилка 769 - Вказане ім’я призначення недосяжнеВідкрийте діалогове вікно «Мережні підключення». Для цього натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Панель керування.
Потім виберіть розділ Мережа й Інтернет, виберіть пункт Центр мережних підключень і спільного доступу.
Виберіть пункт Керування мережними підключеннями.

Клацніть правою кнопкою миші піктограму мережного адаптера та виконайте таку дію:
Виберіть команду Увімкнути. Потрібен дозвіл адміністратора Якщо потрібно, введіть пароль адміністратора або надайте підтвердження.

Примітка
На вашому комп’ютері може бути встановлено кілька мережних адаптерів. Кожний адаптер розміщується поруч із назвою мережного підключення, для якого він використовується. Переконайтеся, що вибрано правильний адаптер.
Помилка 678 - Віддалений комп'ютер не відповідає


Що робити: найбільш поширена і конкретно не визначає проблему.
1. Може відображатись в разі відсутності синхронізації.
2. Погане або відсутнє з'єднання кабелю з мережевою картою в комп'ютері. При поганому або відсутньому з'єднанні кабелю з мережевою картою в області повідомлень значок Підключення по локальній мережі перекреслюється червоним хрестом, і виводитися повідомлення "Мережевий кабель не підключений". Слідує дуже щільно ввести штекер (коннектор) в роз'єм мережевої карти до характерного клацання. Якщо на мережевій карті є індикатор з'єднання, то він повинен засвітитись.
3. Відключена мережева карта, в яку підключений наш кабель (в разі 2-ух і більш мережевих карт). В разі 2-ух і більш мережевих карт встановлених в системі, переконаєтеся в тому, що включена та мережева карта, в яку входить наш кабель. Якщо вона відключена, то система автоматично намагається підключитися через іншу мережеву карту, що природно приводить до помилки 678.
4. Якщо після налаштування модем так само видає помилку 678, то, можливо, у вашому комп'ютері стоять блокуючі програми (антивіруси або захисні системи FireWall), які некоректно настроєні і заважають встановленню зв'язку, спробуйте їх відключити і спробуйте встановити з'єднання.